Au Pair w Montreal

Narzędzia:
Ten artykuł został przetłumaczony automatycznie, tj. bez udziału człowieka. EasyExpat oferuje takie artykuły jako dodatek do tych napisanych przez tłumaczy. [powered by ]
Angielska wersja tutaj.

Au pair jest odpowiedzialny za opiekę nad dziećmi i mieszka w domu z rodziną. Au pair jest zakwaterowanie i wyżywienie oraz stypendium w wysokości kieszonkowego. Rodzina zyskuje kochającą dozorca dla swoich dzieci oraz Oprócz rodziny. Granicą oba znalazł pracę, a rachunek, au pair.

Au Pair w Kanadzie

Niania lub au pair jest umiarkowanie popularna w Kanadzie. Różne agencje pobierają różne opłaty i mają różne standardy, więc upewnij się, że porównanie przedsiębiorstw.

Średni koszt dawcą niani lub opieki jest między $ 200 - 400 tygodni. Niektóre z nich są wypłacane przez godzinę, podczas gdy inne są wypłacane przez tydzień lub miesiąc. Płaca minimalna w Quebecu jest 9,90 dolarów za godzinę. Największym czynnikiem d etermining cenę jest lokalizacja na terenie miasta lub w większej liczbie obszarów wiejskich. Innym czynnikiem jest to, czy niania jest live-in lub live-out. W celu ograniczenia kosztów, niania-sharing jest coraz bardziej popularne. Płac, godzin pracy, i kwoty powinny być wynegocjowane w umowie.

Żywo w programie Opiekun

Kanada Live-In Program opiekuna (LCP) jest administrowany przez Human Resources Development Kanada (HRDC) i Obywatelstwa i Imigracji Kanada (CIC). Pozwala to na zapewnienie wykwalifikowanych osób w pełnym wymiarze czasu (minimum 30 godzin w tygodniu) opiekę dla dzieci, osób starszych lub osób niepełnosprawnych w domach prywatnych, bez nadzoru. Na żywo w opiekunowie muszą żyć w prywatnym domu, gdzie pracują w Kanadzie.

    Aby ubiegać się:
  • Otrzymuj Lobour rynku opinon (LMO) od przyszłego pracodawcy - Wyślij wniosek o CMRP zasobów ludzkich i rozwoju umiejętności Kanada / obsługa Kanada (HRSDC / SC). Jeśli wszystkie HRSDC / SC wymagania LCP są spełnione, pracodawca będzie wydał pozytywną LMO.
  • Zarejestruj pisemną umowę o pracę - Pracodawca wysyła kopię umowy o pracę i pozytywną LMO. Ty musi przedstawić podpisaną umowę, wraz z pozytywnym CMRP wydane pracodawcy, z wniosku o pozwolenie na pracę. To musi być taka sama umowa o pracę przekazane HRSDC / SC przez pracodawcę.
  • Ubiegać się o pozwolenie na pracę.

Co au pair musi wiedzieć

    Podstawowe kryteria stosowania różnią się od agencji do agencji, jest kilka typowych wymagania:
  • Bądź zaznajomiony w języku francuskim lub angielskim
  • Być między 18-27 lat
  • Masz maturę lub równoważny
  • Być w stanie zobowiązać się do co najmniej 6 miesięcy stażu
  • Mieć co najmniej 6 miesięcy doświadczenia dziecka opieki
  • Być w stanie dostarczyć 3 referencje dotyczące Twojego doświadczenia i charakter
  • Bądź w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, co potwierdza sprawozdanie lekarza. Zgadzam się na kontroli w tle.

Oprócz tych wymagań, to jest wspólne dla rodzin z prośbą o zakaz palenia, posiadanie prawa jazdy, odpowiedzialny lub nie pijących, a dla kobiet. Wiele rodzin au pair w Montrealu wolą rodzime francuski lub angielski głośniki. Niektóre agencje mogą również wymagać czasu spędzonego korepetycje lub czyszczenia.

Co t jego rodzina ma do czynienia

    Rodzina ma powitać au pair w myśleniu, że to nie tylko pracownik, ale ważną częścią rodziny. Dlatego oni upewnić się, że:
  • Au pair musi mieć własną sypialnię.
  • Au pair będzie pracować maksymalnie 40 godzin tygodniowo z minimum 2 dni wolnego w ciągu tygodnia.
  • Oni rozumieją, że o au pair, nie oznacza, mając sługę. Au pair może zostać wezwany do niektórych prac domowych, jak uzgodniono w umowie.
  • Może to być korzystne, aby zarejestrować au pair u lekarza rodzinnego.
  • Rodzina płaci zasiłek, z kwoty wpisanej w umowie.

Umowa

Umowa przykładem jest wystawiona na stronie CIC. Zamówienia powinny zawierać:

  • Obowiązkowe świadczenia wypłacane przez pracodawcę (np. transport do Kanada z kraju stałego pobytu lub kraju, w którym ma miejsce stałego zamieszkania do miejsca pracy w Kanadzie, ubezpieczenie medyczne dostarczone od dnia przyjazdu do dnia masz prawo do ubezpieczenia zdrowotnego, prowincjonalnym miejscu pracy ubezpieczenie bezpieczeństwa na czas trwania zatrudnienia, wszystkie opłaty rekrutacyjne, w tym wszelkich kwot, które w przeciwnym wypadku zostałyby naładowanej do Ciebie należnego innej rekrutującej lub środków zatrudnionego przez pracodawcę)
  • Obowiązki zawodowe
  • Godziny pracy
  • Wynagrodzenie
  • Warunki zakwaterowania (w tym zakwaterowanie i wyżywienie)
  • Urlopy i zwolnienia uprawnień do urlopu
  • Wypowiedzenie i rezygnacja warunki

Jak wyszukać opiekuna

Doskonałe miejsce do poszukiwania niani jest na naszych ofert pracy ekspatriantów w Montrealu . Można również zadawać pytania i znaleźć porady na temat Montreal forum .

Wiza

Jeżeli zatrudniony przez agencję, agencja zwykle prowadzi au pair przez ten proces.

Kanada nie posiada oficjalnego programu Au Pair. Au pair, którzy są zainteresowani pracą w Kanadzie może pracować pod Live-Program dla opiekunów. Umowa o pracę między pracodawcą a opiekunem jest wymagane do uzyskania wizy przed przyjazdem w Canadian Ambasada lub konsulat. Po dwóch latach pracy, uczestnicy programu mogą ubiegać się stałych mieszkańców Kanady.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wiz w ogóle, należy skonsultować się z rozdziałem "paszportu i wizy".

Więcej na ten temat: Paszport i Wizy w Kanada

Update 21/05/2013

Narzędzia:

Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp Addthis

Usługi Partnerskie

Learn a language

Babbel odniósł międzynarodowy sukces z milionami aktywnych subskrybentów i zajmuje pierwsze miejsce na świecie wśród innowacyjnych firm edukacyjnych.

Dlaczego Babbel?

Ucz się i przeglądaj według własnego harmonogramu: kompatybilny z telefonem komórkowym, tabletem lub komputerem stacjonarnym, lekcje trwające 10-15 minut.

Kursy przygotowane przez ekspertów: naucz się podstaw lub skoncentruj się na takich tematach, jak podróże, kultura lub biznes.

Zacznij mówić od razu: naucz się mówić nowym językiem w sposób naturalny i konwersacyjny.

Każdy uczeń jest inny: każdy kurs jest oparty na Twoim języku ojczystym i osobistych zainteresowaniach.

Pamiętaj wszystko: Babbel stosuje sprawdzone techniki poznawcze, które przenoszą nowe słownictwo do pamięci długotrwałej.

Popraw wymowę: poćwicz mówienie i popraw wymowę dzięki technologii rozpoznawania mowy.

Wypróbuj Babbel za darmo już dziś

Rejestracja w Babbel jest całkowicie bezpłatna, a pierwsza lekcja na każdym kursie jest BEZPŁATNA (w zależności od wybranego języka to 30-80 bezpłatnych lekcji!).

Jeśli chcesz mieć pełny dostęp do kursów Babbel, po prostu wybierz subskrypcję, która najbardziej Ci odpowiada. Kupuj bez obaw: 20-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!