Forum Immigration Poland - Polska


Forum of expats in Immigration Poland - Polska: Ask questions and participate to discussions concerning expatriation.

  Search the whole website

  User's Charter  -  Help  -  Terms and Rules  -  Privacy Policy

✎ PL Polski Visa dla Amerykanina

Discussion in 'Immigration Poland - Polska' started by Arborist, May 21, 2016.

  1. Arborist

    Arborist New Member

    Joined:
    May 21, 2016
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Gender:
    Male
    City:
    ventura
    Living In:
    Usa
    Nationality:
    American (US)
    Languages:
    English, and some Spanish
    Cześć,
    Jestem obywatelem amerykańskim i chcieliby żyć w Polsce przez co najmniej rok. Jestem pisarzem aspiracji. Byłem w Polsce przez 6 miesięcy w roku 2014 i chciałby spędzić trochę więcej czasu w Polsce badać swoją historię w czasie WW2.

    Jestem również Arborist i chciałby współpracować z innymi arborists w Polsce.

    Jestem na emeryturze i na emerytury wojskowej.

    Mieszkam i pracuje na Węgrzech za ostatni rok, ale moja wiza prace zakończą się w czerwcu. Jak to wpływa mój pobyt w strefie Schengen?

    Powiedziano mi, że ponieważ mam emeryturę z wojska, mogę dostać specjalną wizę.

    I powiedziano mi też mogę dostać wizę, bo jestem pisarzem.

    I powiedziano mi też mogę dostać wizę lub wizę studencką.

    Czy ktoś może dać mi jakieś pomysły o tym, jak dostać wizę do Polski? A także jeśli jest ktoś, że może mi pomóc z robieniem wszystkich formalności?

    Dziękuję Ci,
    Mateusz
     
Loading...
Similar Threads Forum Date
✎ EN Polish Visa for an American Immigration Poland - Polska May 21, 2016
✎ EN Working visa process and conditions Immigration Poland - Polska Nov 15, 2012
✎ EN Schengen Visa expiring. Waiting for Karta Pobytu. Immigration Poland - Polska Oct 8, 2010
✎ EN From 15 July 10 Poland provides work permit Shengen visa? Immigration Poland - Polska Jul 15, 2010
✎ EN Visa, living and work permit in Poland Immigration Poland - Polska Mar 25, 2009

Share This Page